Skip to content

آغاز ثبت نام دریافت تسهیلات از صندوق خیریه دانشگاه -آبان 99

صندوق خیریه امام علی (ع) در راستای سفارشات مقام معظم رهبری و به منظور کمک به دانشجویانی که پس از انتشار ویروس کرونا کسب و کار خود و یا سرپرست خانواده شان دچار مشکل شده است، قصد دارد به تعداد محدودی از دانشجویان واجد شرایط تسهیلات حمایتی پرداخت نماید.

بدین منظور، از کلیه دانشجویان عزیزی که خود را واجد شرایط دریافت تسهیلات می‌دانند خواهشمند است فرم تکمیل شده درخواست را حتی‌الامکان به همراه مستنداتی که مبین اولویت ایشان برای دریافت تسهیلات باشد، حداکثر تا تاریخ 1399/09/30 از طرق سامانه CRM برای کارشناس محترم امور دانشجویی (سرکار خانم حوا احمدی) ارسال نمایند.

تذکر 1. با توجه به محدود بودن منابع  صندوق، تعداد افرادی که تسهیلات دریافت خواهند کرد محدود بوده و لذا در صورت بالا بودن تعداد درخواست‌ها چاره‌ای جز اولویت‌بندی متقاضیان (بر حسب شرایط آنها و مستنداتی که ارائه کرده‌اند) نخواهد بود. بنابراین در صورت امکان، در تبیین اولویت خود کوتاهی نفرمایید.

تذکر2 . تسهیلات مذکور بصورت شرافتی اعطا می‌گردد و دانشجویان هر وقت که تمکن مالی پیدا کردند، وجوه دریافتی را به صندوق بر گرداننده تا در امور خیریه مصرف گردد و بدین ترتیب به دوام خدمات صندوق کمک نمایند.

تذکر 3. افرادی که قبلاً از این تسهیلات (ویژه کرونا) بهره‌مند شده‌اند، مجاز به درخواست مجدد نیستند.

تذکر 4. در فرم های شماره 1 و 2 درخواست تقاضا، فقط بخش‌ مربوط به مشخصات متقاضی تسهیلات را تکمیل نمایید و نیاز به امضاء نمی باشد.

جهت دریافت فرم اینجا را کلیک نمائید.